UA

Підтримуємо наших людей!

ТзОВ «Імперія жирів» є українським виробником продуктів харчування, який спеціалізується виключно на виробництві високоякісної маргаринової та жирової продукції. Виробничі потужності компанії знаходяться у Західній Україні у Волинській області. На підприємстві впроваджена система менеджменту безпечності продуктів харчування згідно міжнародного стандарту ISO 22000. Завдяки комплексному контролю сировини і виробничих процесів, а також інноваціям та передовим технологіям виробництва, ми гарантуємо високу якість кожного виду продукції.

З моменту свого заснування основним принципом компанії був постійний розвиток та найвища якість продукції. Результатом інноваційного розвитку, вдосконалення виробничих процесів, розробки нових видів продукції, а також використання передових технологій та високоякісної сировини є продукція високої якості за доступними цінами.

Ми пишаємось надійним сучасним обладнанням, завдяки якому маємо можливість випускати продукцію високої споживчої якості, бездоганно дотримуватися всіх санітарно-гігієнічних та технологічних норм, а також гарантувати високу якість виробленої продукції.

Наше виробництво - це системний підхід до контролю якості продукції, що виготовляється на всіх етапах виробництва, який дозволяє надати споживачеві виключно корисну та смачну продукцію.

Власні ексклюзивні рецептури, примножені на сучасні і вдосконалені до вимог бізнесу і конкурентного середовища технології - ось складові, які дозволяють ТОВ «Імперія жирів» займати міцні позиції на ринку продовольчих товарів.

Наше обладнання дає можливість виготовляти спеціалізовані маргарини з високою- дисперсною жироводною емульсією. На новітніх виробничих лініях по готові випусками професійні маргарини різноманітних рецептур для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

Наша технологічна підтримка - це:

В компанії працюють справжні професіонали з ключовим завданням - допомогти отримати відмінні результати з продукцією нашої компанії.

Працюючи у команді нашого підприємства, ви отримаєте:

Нам потрібні:

Керівники

Необхідні навики:

Менеджери зі збуту

Необхідні навики:

Технологи

Необхідні навики:

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, просимо надсилати свої резюме на e-mail: marketing@maselko.com.ua

Або телефонувати за номером: Комерційний відділ: +38 (067) 332-65-77

Ласкаво просимо до нашої команди!