Про компанію

ТОВ «Імперія жирів» - український виробник продуктів харчування, який спеціалізується на виробництві високоякісних маргаринів.

Більше, ніж за  10 років існування, компанії «Імперія жирів» вдалося отримати вітчизняне визнання як виробника високоякісних, корисних і безпечних продуктів харчування і завоювати репутацію відповідального і надійного партнера.

Підприємство засноване в 2007 році. Тут виробляється широкий асортимент якісної та ексклюзивної за своєю рецептурою продукції. Зараз в компанії працює більше 120 висококваліфікованих фахівців у галузі виробництва, логістики, продажів і фінансів. Тут приймаються важливі маркетингові рішення і координується виконання планів розвитку на українському та зарубіжному ринку.

В 2017 році компанією було проведено редизазайн та ребрендинг: TM Maselko стало TM Mako. Відтак в арсеналі підприємства є 2 основні торгові  марки: «Mako» і «Лорен».

Під цими торговими марками компанія виготовляє:

■ 3 види споживчих маргаринів

■ 4 види кулінарних маргаринів 

■ 12 видів професійних маргаринів для промисловості 

З моменту свого заснування основним принципом компанії був постійний розвиток та найвища якість продукції. Результатом інноваційного розвитку, вдосконалення виробничих процесів, розробки нових видів продукції, а також використання передових технологій та високоякісної сировини є продукція високої  якості за доступними цінами.

Виробництво

 Наше виробництво - це системний підхід контролю якості продукції, що виготовляється на всіх етапах виробництва, який дозволяє надати споживачеві виключно корисну та смачну продукцію.

 Наші конкурентні переваги:

 Власні ексклюзивні рецептури, примножені на сучасні і вдосконалені до вимог бізнесу і конкурентного середовища технології - ось складові, які дозволяють ТОВ «Імперія жирів» займати міцні позиції на ринку продовольчих товарів.

 Якість та безпека

 Система менеджменту якості ТОВ «Імперія жирів» включає вимоги з безпеки харчових продуктів та їх харчового регулювання. Вона також визначає політику з якості, яку щодня кожен співробітник перетворює на високі стандарти якості на своєму робочому місці. Основними принципами політики є завоювання довіри і лояльності споживача, гарантія безпеки та відповідності вимогам і залучення всіх до забезпечення якості.

 Запорукою ефективного функціонування системи є ретельний аналіз ризиків на всіх етапах та застосування заходів управління потенційними ризиками з метою запобігання, уникнення або зменшення небезпек), що в свою чергу допомагає мінімізувати невідповідності за якістю, кризи та відгуки продукції.