UA

  Підтримуємо наших людей!

  ТзОВ «Імперія жирів» є українським виробником продуктів харчування, який спеціалізується виключно на виробництві високоякісної маргаринової та жирової продукції. Виробничі потужності компанії знаходяться у Західній Україні у Волинській області. На підприємстві впроваджена система менеджменту безпечності продуктів харчування згідно міжнародного стандарту ISO 22000. Завдяки комплексному контролю сировини і виробничих процесів, а також інноваціям та передовим технологіям виробництва, ми гарантуємо високу якість кожного виду продукції.

  З моменту свого заснування основним принципом компанії був постійний розвиток та найвища якість продукції. Результатом інноваційного розвитку, вдосконалення виробничих процесів, розробки нових видів продукції, а також використання передових технологій та високоякісної сировини є продукція високої якості за доступними цінами.

  Ми пишаємось надійним сучасним обладнанням, завдяки якому маємо можливість випускати продукцію високої споживчої якості, бездоганно дотримуватися всіх санітарно-гігієнічних та технологічних норм, а також гарантувати високу якість виробленої продукції.

  Наше виробництво - це системний підхід до контролю якості продукції, що виготовляється на всіх етапах виробництва, який дозволяє надати споживачеві виключно корисну та смачну продукцію.

  Власні ексклюзивні рецептури, примножені на сучасні і вдосконалені до вимог бізнесу і конкурентного середовища технології - ось складові, які дозволяють ТОВ «Імперія жирів» займати міцні позиції на ринку продовольчих товарів.

  Наше обладнання дає можливість виготовляти спеціалізовані маргарини з високою- дисперсною жироводною емульсією. На новітніх виробничих лініях по готові випусками професійні маргарини різноманітних рецептур для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

  Наша технологічна підтримка - це:

  В компанії працюють справжні професіонали з ключовим завданням - допомогти отримати відмінні результати з продукцією нашої компанії.

  Працюючи у команді нашого підприємства, ви отримаєте:

  Нам потрібні:

  Керівники

  Необхідні навики:

  Менеджери зі збуту

  Необхідні навики:

  Технологи

  Необхідні навики:

  Якщо ви відповідаєте цим вимогам, просимо надсилати свої резюме на e-mail: marketing@maselko.com.ua

  Або телефонувати за номером: Комерційний відділ: +38 (067) 332-65-77

  Ласкаво просимо до нашої команди!

  ;