Партнерам

МАРКЕТИНГОВА АКТИВНІСТЬ


​З метою підвищення лояльності до ТМ «Мако» серед населення, компанія забезпечує постійну рекламну підтримку, використовуючи різні інструменти маркетингу:

- транзитну рекламу

- рекламу на провідних радіостанціях та ТВ

- спонсорство

- POS матеріали

- реклама в метро

- реклама в інтернеті

- SMM просування

ПІДТРИМКА ПАРТНЕРІВ

   
Політика компанії ТзОВ «Імперія жирів» досить гнучка.  Ми не тільки реалізуємо свою продукцію, але й  допомагаємо нашим клієнтам у їх прагненні вийти на новий рівень розвитку, створивши для них унікальний комплекс технологічного сервісу. Наші замовники можуть розраховувати  на:

-  розробку нових видів спеціалізованих  маргаринів,

-  отримання технологічного сервісу, розробку рецептур,

-  випробування технологій і виробництва дослідних зразків продукції на основі професійних  маргаринів,

-  контрольні тестування продукції

-  адаптацію на виробництві під потреби клієнта.

 Даний комплекс технологічного сервісу дозволяє нашим партнерам  підвищити ефективність свого виробництва, поліпшити якість продукції і розширити існуючий  асортимент, додавши в нього нові унікальні продукти, розроблені спільно з фахівцями компанії «Імперія жирів». Ми безперервно вдосконалюємося, щоб допомагати партнерам досягати успіху.

На постійній основі проводяться трейд-маркетингові заходи з врахуванням рекомендацій офіційних дистриб'юторів, які знаходяться практично в кожній області України, а наявність власного спеціалізованого транспорту забезпечує доставку в будь-яку точку нашої держави.