новини

Відтепер маргарин «Вершковий» ТМ «Maselko» став більшим!

1 квітня 2014

 Компанія «Імперія жирів», дбаючи про своїх споживачів аби задовольнити смакові потреби кожного з них,  з початком весни 2014 року поповнила  лінійку кулінарних маргаринів ТМ «Maselko» маргарином «Вершковий класичний» вагою 400 грам.

Відтепер зустрічайте Ваше  улюблене Maselko  у великій упаковці!

   Уже з початку весни 2014 року шукайте на полицях магазинів НОВИНКУ  торгової марки «Maselko» -  маргарин столовий «Вершковий класичний 60%» вагою 400 грам.  Ваш незмінний помічник на кухні став ще більш зручним, а якість та смак як завжди, відповідають найвищим європейським стандартам.
   Виготовлений за новою рецептурою, маргарин столовий «Вершковий класичний 60%» у новій упаковці є класикою неперевершеного ніжно-вершкового смаку. 
   Це повноцінний продукт, створений за особливими рецептами, рекомендаціями медиків та дієтологів, з додаванням компонентів в максимально корисних для людини пропорціях, що задовольнять найвибагливіших споживачів.
 
   Маргарин столовий «Вершковий класичний 60%»  ТМ «Maselko» у новій великій упаковці – це неперевершене поєднання вершків та вітамінів з неповторним смаком справжнього домашнього вершкового масла, а також найлегший та справді економний спосіб приготування смачних домашніх страв. 
 
Maselko – дарунок сонечка!!!
 

Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)