новини

Проміжні результати щорічної Всеукраїнської акції для офіційних дистрибюторів ТзОВ «Імперія жирів»

6 серпня 2017
З 01 липня 2017 року стартувала 10 Всеукраїнська акція для офіційних дистриб’юторів ТзОВ «Імперія жирів», присвячена 10-ій річниці з дня заснування ТзОВ «Імперія жирів».
     За доброю традицією, ТзОВ «Імперія жирів» з нагоди ювілейної десятої річниці від дня заснування компанії, організувала Всеукраїнську акцію для офіційних дистриб’юторів по західному, центральному та східному регіонах. Акція стартувала  01 липня 2017 року та завершуватиметься 31 серпня 2017 року. За перший місяць проведення, маємо десятку попередніх претендентів на перемогу, а це:
Закарпатська область - ХУСТ ОПТ, Чернівецька область - Олбі-Рос Корона, Івано-Франківська область – ПТД, Рівненська область - Рівне Торг, Волинська область – Юкон Протрейд, Львівська область - Ніка Захід, Київська область - БІЛ-БУД (Гронал), Сумська область -  Продзапас, Хмельницька область – Гермес, Волинська область – Аванта, Дніпропетровська область - ПП Смолій.
Нагадуємо, що остаточні результати акції та вручення цінних подарунків буде здійснено на щорічному семінарі, що запланований на 8 - 11 вересня та проходитиме у  Шацькому національному заповіднику на території спортивно-оздоровчого табору «ГАРТ». То ж бажаємо успіху та перемоги всім учасникам Всеукраїнської акції !
Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)