новини

КОМПАНІЯ «ІМПЕРІЯ ЖИРІВ» ВІДСВЯТКУВАЛА 10 РІЧНИЦЮ ДІЯЛЬНОСТІ СПІЛЬНО ІЗ ОФІЦІЙНИМИ ДИСТРИБЮТОРАМИ ТМ MASELKO (TM MAKO) НА ШАЦЬКИХ ОЗЕРАХ

10 вересня 2017

08-10 вересня 2017 року за доброю традицією компанії «Імперія жирів» на Шацьких озерах відбулися офіційні збори дистриб’юторів торгової марки «Maselko» та «Mako» та щорічний семінар, організовані  з нагоди 10 річниці діяльності підприємства, а також нагородження кращих клієнтів компанії за результатами Всеукраїнської акції 2017 року. Захід відбувся за участі Голови товариства ТзОВ «Імперія жирів» Василя Рубчука та представників дистриб’юторів зі всіх куточків України.

Жваве обговорення викликало питання провадження структури представників виробника, основним обов’язком яких буде максимальне насичення ТТ асортиментом продукції ТМ «Мако» та впровадження програм розвитку на рік, півріччя, квартал за обов’язковою участю дистриб’ютора.

Про підсумки роботи та успіхи у 2016-2017 році розповіла комерційний директор підприємства Руслана Сива. В рамках своєї доповіді, вона охарактеризувала загальну ситуацію в продажах маргаринів ТМ «Maselko», а також презентувала основні інструменти, за допомогою яких будуть досягнуті плани 2017-2018 років.

Завершенням семінару стало нагородженням кращих клієнтів ТзОВ «Імперія жирів» у шести номінаціях, за результатами Всеукраїнської акції 2017 року, а саме:

ІІІ місце - ТОВ «ТД «ПРОДЗАПАС», ТзОВ «Прикарпатський торговий дім», ТзОВ «ГЕРМЕС»

ІІ місце - ТзОВ «Юкон-Протрейд», ТзОВ «Вектор-Трейд-Захід».

І місце - ТзОВ «Хуст опт»

Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)