новини

Компанія «Імперія жирів» провела щорічний семінар для офіційних дистриб’юторів ТМ «Maselko».

9 вересня 2013

07 вересня 2013 р. наша компанія відзначила шість років з дня заснування. Вже стало традицією щорічно проводити семінар для офіційних дистриб’юторів ТМ «Maselko», ділитися своїми здобутками та планами.

Крім святкування річниці свого бренду, «Імперія жирів» також споглядає в майбутнє, будуючи амбіційні плани разом зі своїми партнерами.

Учасникам була презентована медіа стратегія розвитку ТМ «Maselko» на 2013-2015 рр., а також рекламний ролик, який компанія планує транслювати на національних телеканалах. Всі бажаючі змогли взяти участь в обговоренні відео роботи та висловити свою думку відносно вражень від перегляду.

Після дискусії були підведені підсумки традиційної Всеукраїнської акції, а переможці – нагороджені призами від ТМ «Maselko».

По завершенню офіційної частини семінару відбувся святковий бенкет, на якому учасники мали змогу поспілкувалися в неофіційній атмосфері та взяти участь у веселих святкових розвагах.

«Наша діяльність була б неможливою без довіри й поваги наших клієнтів. Ми цінуємо це та прагнемо розвивати й підтримувати щирі відносини» - зазначив Генеральний директор В.О. Рубчук.

Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)