Кар'єра та вакансії

За короткий час ми модернізували виробництво відповідно до світових стандартів харчової промисловості, провели навчання персоналу за кордоном, удосконалили бізнес процеси в цілому. Крім того, нам вдалось впровадити найуспішніші схеми іноземних компаній в області маркетингу, збуту й виведення на ринок нових асортиментних позицій.

Ми розуміємо, що динаміка розвитку залежить від раціонального розпоряджання ресурсами підприємства персоналом. Тому наша кадрова політика базується на створенні сприятливих умов для самореалізації кожного члена нашої команди, сприяння удосконаленню професійного рівня та навичок ведення бізнесу.

«Імперія жирів» не має наміру зупинятися на досягнутому. У наші плани входить виведення на ринок нових асортиментних позицій, які б стали такими ж успішними, як і попередні проекти, посилення позицій бренду, збільшення продажів, прибутків і частки ринку.
 
В усіх своїх діях ми намагаємось стати прикладом успішного української підприємства харчової промисловості.

Як ми працюємо

«Імперія жирів» – національна компанія, яка здійснює свою діяльність на основі сучасних принципів ведення бізнесу. Ми займаємось виготовленням сімейних продуктів харчування щоденного вжитку, які спрощують процес приготування їжі, є корисними для здоров’я, мають високі смакові якості.
 
М'які маргарини ТМ «Мако» добре знайомі українським споживачам. Вони входять в трійку лідерів українського ринку, а в частині регіонів упевнено утримують першість з продажів. Продукція бренду неодноразово удостоювалась найвищих нагород всеукраїнських і міжнародних конкурсів продуктів харчування.
 
Сьогоднішньому успіху передували довгі роки кропіткої праці: підбір постачальників, пошук ідеальних рецептур, вибудовування виробничих, логістичних та управлінських процесів, робота із створення якісної дистрибуції і політики просування продукції. При цьому компанія орієнтувалася на досвід провідних світових виробників аналогічних продуктів. Координувати власний бізнес на прикладах роботи підприємств ЄС компанії дозволила тісна співпраця з Європейським банком реконструкції та розвитку за програмою ТАМ (Turn Around Management), яка почалася більш дев'яти років тому.
 
Для участі у такому проект підприємству потрібно було довести ЄБРР свою перспективність, надати інформацію, що підтверджує прибуткову діяльність протягом тривалого часу, здійснювати експорт, активну політику у напрямку охорони навколишнього середовища. Окрему роль відіграють такі чинники, як політкоректність, рівні гендерні відношення у компанії.