новини

СЬОГОДНІ СТАРТУВАЛО ВИРОБНИЦТВО НОВОГО ПРОДУКТУ!!!

10 квітня 2014

    10 квітня на заводі «Імперія жирів», що в м. Нововолинськ  розпочалося виробництво нового продукту – маргарину столового «Вершковий класичний 60%» у новій 400 г упаковці. 
   Церемонію запуску виробництва офіційно відкрив виконавчий директор ТзОВ «Імперія жирів» Костицький Едуард, котрий і привітав власників підприємства з початком випуску нового продукту. «Сьогодні я разом і з усіма працівниками можу першим відчути «на дотик і на смак» наш новий маргарин і можу дати йому тільки позитивну характеристику. Найближчими роками, я впевнений, наша виробнича потужність буде нарощуватися і ми зможемо виготовляти кожного разу нові продукти за побажаннями наших споживачів. «Імперія жирів» сьогодні є прикладом того, як необхідно працювати, навіть у складних економічних умовах», - каже виконавчий директор заводу. 
Генеральний директор «Імперії жирів» Василь Рубчук, коментуючи роботу підприємства у сучасних економічних умовах, зауважив: «Вижити можна тільки тоді коли розумієш, що у тебе є добре сформована команда однодумців та план розвитку, причому – не на рік, а хоча б на 3-5 років. З одного боку сьогодні у країни – труднощі, з іншого – неабиякі можливості. Сьогоднішня подія та загалом робота заводу – це наш рецепт виходу з весняної депресії і депресії взагалі.  
Адже із запуском нового продукту  – ми надіємось оновити  смакові вподобання наших споживачів, стати до них ще ближче,  зодовільнити їх неабиякі сподівання. Адже нашою ефективною та конструктивною працею сьогодні, ми продемонстрували, що здатні працювати для нашого споживача, виробляючи по-справжньому якісний та європейський продукт». 
   Як розповіла головний технолог заводу Неля Хомичук, новий продукт – це маргарин  з яскраво вираженим індивідуальним смаком у доступній споживачу упаковці.  Це повноцінний продукт, створений за особливими рецептами, рекомендаціями медиків та дієтологів, з додаванням компонентів в максимально корисних для людини пропорціях, що задовольнять найвибагливіших споживачів. Маргарин столовий «Вершковий класичний 60%»  ТМ «Maselko» у новій великій упаковці – це неперевершене поєднання вершків та вітамінів з неповторним смаком справжнього домашнього вершкового масла, а також найлегший та справді економний спосіб приготування смачних домашніх страв.
   До кінця 2014 року компанія «Імперія жирів» планує виготовити десятки тисяч тон нового маргарину. 
 

 

Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)