новини

Невдовзі стартує щорічна ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ для офіційних дистриб'юторів ТзОВ «Імперія жирів»

25 червня 2014

З 01 липня 2014 року стартує Всеукраїнська акція по західному, центральному та східному регіонах для офіційних дистриб’юторів ТзОВ «Імперія жирів», присвячена 7-ій річниці з дня заснування ТзОВ «Імперія жирів».
 
За доброю традицією компанія «Імперія жирів» з нагоди сьомої річниці від дня заснування організовує Всеукраїнську акцію для офіційних дистриб’юторів по західному, центральному та східному регіонах. Акція стартуватиме з 01 липня 2014 року та триватиме два місяці. За інформацією комерційної служби та відділу маркетингу ТзОВ «Імперія жирів», за допомогою Всеукраїнської акції 2014 року

будуть визначеними зусилля дистриб’юторів по завоюванню ринків маргаринів ТМ “Maselko” на території України, а також підвищено лояльність управлінського персоналу та торгових команд дистриб’юторів. 

Офіційні результати за підсумками акції та вручення цінних подарунків буде оголошено та здійснено на щорічному семінарі, що цього річ запланований на 5-7 вересня та проходитиме у Шацькому національному заповіднику на території спортивно-оздоровчого табору «ГАРТ». 

Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)